OmalovánkyČíslice 6-10

OmalovánkyČíslice 6-10 - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
OmalovánkyČíslice 6-10.pdf


Chcete si knihu přečíst?OmalovánkyČíslice 6-10 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst OmalovánkyČíslice 6-10 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dětské omalovánky - číslice 6-10 - Najdete zde 10 obrázků inspirované abecedou. Udělejte si pohodové odpoledne s dětmi a vybarvěte si obrázek. Děti se naučí rozeznávat číslice, vypočítat základní příklady, ale také se zabaví. Tyto omalovánky jsou jednoduché s velkými obrázky, tudíž vhodné i pro ty nejmenší děti. Vybarvování obrázků pomůže rozvíjet řadu schopností a dovedností, zejména má velký vliv na jemnou motoriku ruky. Zakoupit si u náš můžete i kvalitní barevné pastelky. Formát omalovánek: A5 Počet předloh k vymalování: 7 Počet stran: 16 Varování: Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí vdechnutí a spolknutí malých částic. Uvedená cena je za 1 ks.


...ent location - rated 9.6/10!(score from 383 reviews) ... Martin Zapletal - válečný veterán a účastník misí KFOR ... ... ... Kočičí pomsta: Haló, jsem zlý kocour - Já, kocour v kinech ... ... ent location - rated 9.6/10!(score from 383 reviews). Real guests • Rea...SOUVISEJÍCÍ KNIHY