Vražedné úmysly

Vražedné úmysly - Marc Cameron | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marc Cameron
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vražedné úmysly.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vražedné úmysly ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marc Cameron. Číst Vražedné úmysly Online je nyní tak snadné!

POPIS


Temná Aljaška se stává dějištěm zločinů toho nejhrubšího zrna. Autor Marc Cameron dokáže jako bývalý policista dokonale vystihnout autentický průběh vyšetřování a jeho hrdina má navíc velké osobní kouzlo.Arliss Cutter je drsný, ale nesmírně charismatický policista s doko­nalým pozorovacím talentem. Studená, temná, téměř neobydlená jihovýchodní Aljaška, často po­nořená do deště a mlhy, není však i přes veškeré jeho zkušenosti zrovna Cutterovým šálkem kávy. Temná však není jen Aljaška. Ze šokující vraždy domorodé dívky tuhne krev v žilách, a to i tak ostří­lenému strážci zákona. Natáčení reality show Ženy rybářů převrátí život v dosud poklidném místě vzhůru nohama, a to zvláště poté, co se ztratí dva členové štábu. Snad každý tu má nějaké tajemství, pověstného kostlivce ve skříni. Dokáže Cutter odhalit, kdo všechno je do zločinů zapojen?


...ka Vražedné úmysly je z pera Marca Camerona, jenž je znám jako pokračovatel série Jacka Ryana po smrti jeho kmenového autora Toma Clancyho ... Vražedné úmysly | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Jelikož jsem od tohoto autora nic nečetla, byla jsem zvědavá, na jeho spisovatelský um. Kniha Vražedné úmysly na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Vražedné úmysly od ostatních uživatelů. Nakupujte Detektivky... Vražedné úmysly od Marc Cameron v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Arli ... Nové vražedné úmysly? - NATO ... ... Vražedné úmysly od Marc Cameron v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Arliss Cutter je drsný, ale nesmírně charismatický policista s doko­nalým pozorovacím talentem. Studená, temná, tém...SOUVISEJÍCÍ KNIHY