Deník snů

Deník snů - Caitlin Keeganová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Caitlin Keeganová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Deník snů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Deník snů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Caitlin Keeganová. Číst Deník snů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Výpravná knížka se zajímavým designem, kterou autorka podmanivě ilustrovala, přináší základní informace o spánku i snění a základní rady pro zachycování snů. Výklad mnoha častých i vzácnějších symbolů, jež se ve snech objevují, je abecedně uspořádaný a doprovází ho řada přehledných tematických tabulek. Zbývající stránky jsou vyhrazeny pro zaznamenávání. Deník je určen všem, kdo mají zájem o rozbor vlastních snů a nalezení jejich skrytého smyslu.


...tí a mládeže Kralupy vyhlásil soutěž Lapač snů pod záštitou starosty města Marka Czechmanna ... Deník snů - Caitlin Keeganová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Nejméně 30 centimetrů vysoký lapač snů v odstínech jedné barvy mohou vyrábět libovolnou technikou lidé všeho věku v kategoriích děti do 10 let a od 10 do 16 let, dospělí nad 16 let a kolektivy podle stejného věkového rozdělení. Blesk je váš zpravodajský portál, který vám přináší nejen vše o celebritách, ale také události, zprávy ze sportu, rady nebo předpověď počasí Začtěte se do článků na Blesk.cz a užijte si svou porci zábavy i zpráv. A tak se z "dočasného" deníku stal můj milovaný den ... Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava ... .cz a užijte si svou porci zábavy i zpráv. A tak se z "dočasného" deníku stal můj milovaný deník snů, přání a cílů trvalý a stálý. Papírový deník mám stále na očích. Když listuju jeho stránkami, slyším, jak lis...SOUVISEJÍCÍ KNIHY