Dobrodružné hádanky pro kluky

Dobrodružné hádanky pro kluky - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dobrodružné hádanky pro kluky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dobrodružné hádanky pro kluky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Dobrodružné hádanky pro kluky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Knížka obsahuje spoustu aktivit pro pobavení, ale také zapeklité hádanky a úlohy. Knížka tě uvede do dobrodružného a akčního světa plného pirátů, rytířů a neohrožených Vikingů. Pomůžeš astronautovi najít správnou cestu? Dokážeš dát vítězný gól a připravíš Vikinga do bitvy? Vybarvi pirátskou loď, proveď rytíře děsivým bludištěm a prozkoumej dinosauří stopy. Toto a spoustu dalších bludišť, hledání rozdílů a vybarvování podle čísel tě čeká v této knížce. Tak šup! Vezmi pastelky do ruky a hrrr na to!


...a obsahuje spoustu aktivit pro pobavení, ale také zapeklité hádanky a úlohy ... Nakladatelství Svojtka & Co. - Dobrodružné hádanky pro kluky ... . Knížka tě uvede do dobrodružného a akčního světa plného pirátů, rytířů a neohrožených Vikingů. Hádanky a básničky pro kluky a holčičky - Zinnerová Markéta . Půvabná knížka říkadel a hádanek pro nejmenší je zaměřena na témata z dětského světa .Maminka, tatínek, sourozenci, školka a škola, zvířátka důvěrně známá i exotická, důvěrně známé situace, například narozeniny - to vše malé čtenáře i jejich rodiče a prarodiče jistě osloví a ... Dobrodružné hádanky pro kluky (978-80-256-2774-7) Kniha - 72 stran, česk ... Vtipy a hadanky pro kluky | Sleviste.cz ... ... Dobrodružné hádanky pro kluky (978-80-256-2774-7) Kniha - 72 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Knížka obsahuje spoustu aktivit pro pobavení, a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY