Když dozněl potlesk

Když dozněl potlesk - Alfred Brendel | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alfred Brendel
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Když dozněl potlesk.pdf


Chcete si knihu přečíst?Když dozněl potlesk ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alfred Brendel. Číst Když dozněl potlesk Online je nyní tak snadné!

POPIS


Neformální řada spisů Alfreda Brendela se uzavírá knihou rozhovorů a esejů, v nichž na sebe tento legendární klavírista prozrazuje mnohé, nikdy však nesklouzává k „autobiografii“ a bulváru. Prozrazuje své preference v literatuře, hudbě a filmu a hovoří též o svých sympatiích k surrealismu a absurdnu. Alfred Brendel (5. ledna 1931) je rakousko-britský klavírista, básník a spisovatel. Bývá považován za jednoho z největších pianistů všech dob. Narodil se v Loučné nad Desnou v okrese Šumperk v rodině nehudebníků. Do svých šesti let žil v Československu, poté se rodina odstěhovala do Záhřebu v Jugoslávii a pak do rakouského Štýrského Hradce. Na hodiny klavíru začal docházet v šesti letech. Pak studoval na konzervatoři ve Štýrském Hradci u profesorky Ludoviky von Kaanové a kompozici u Artura Michela. Studia dokončil u rakouského klavíristy a skladatele Eduarda Steuermanna, a zejména absolvováním mistrovských kurzů švýcarského pianisty a dirigenta Edwina Fischera. Brendel poprvé veřejně koncertoval ve Štýrském Hradci, když mu bylo sedmnáct.


... regionální nastavení. Dodat do: Česká republika ... Když dozněl potlesk | Patro.cz | 22 let s Vámi ... . United States ; Afghanistan ; Aland Islands Když dozněl potlesk. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... E-kniha: Když dozněl potlesk - Alfred Brendel. ... Když dozněl potlesk | Knižní klub Levné knížky ... . ... E-kniha: Když dozněl potlesk - Alfred Brendel. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Když dozn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY