Myšlením k myšlení

Myšlením k myšlení - Viktor Zavřel | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Viktor Zavřel
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Myšlením k myšlení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Myšlením k myšlení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Viktor Zavřel. Číst Myšlením k myšlení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dvanáct skeptických vhledů, které originální formou mapují naši existenci i občanské soužití, zároveň zkoumají to, co je, anebo by mohlo být ideálním stavem věcí. Jaké je to překvapení, když se objeví hlas, přesněji vícehlasí, jež všudypřítomný černobílý pohled na svět problematizuje?A co je úkolem této knihy?Může pomoci vzdělávat se ve filosofickém způsobu nahlížení na svět a nabídnout kompas, abychom se v řadě témat, jimiž se dnešní společnost zabývá, neztratili. Kniha Myšlením k myšlení je lékem, jež nám předepisuje optimistický skeptik s otevřenou myslí.


...on Hill vydal knihu Myšlením k bohatství v roce 1937 a po 80 letech podle ní vznikl Film Myšlením k bohatství, který je nyní součástí Programu Myšlením k bohatství z dílny Nadace Napoleona Hilla ... Myšlením k úspěchu - Jan Patrman ... . PODCAST(Spotify, Apple podcast, Google podcasts...)-https://anchor.fm/trochulepshi 🎬Film Myšlením k bohatství - https://paykstrt.com/10500/35999 ... V roce 1937 vydal Napoleon Hill knihu Myšlením k Bohatství, o které netušil, jaký vliv po celém světě bude mít. Napsání knihy věnoval 20 let svého života, během kterých navštěvoval a osobně hovořil s 500 nejúspěšnějšími a nejbohatšími osobnostmi té doby.. V knize Myšlením k Bohatství pak sepsal a ... Myšlením k bohatství - Program z dílny Nadace Napoleona Hilla ... . Napsání knihy věnoval 20 let svého života, během kterých navštěvoval a osobně hovořil s 500 nejúspěšnějšími a nejbohatšími osobnostmi té doby.. V knize Myšlením k Bohatství pak sepsal a odhalil lidstvu veškerá tajemství úspěchu a principy, která ... Celoživotní exkluzivní přístup k dosud nepublikované kapitole z právě chy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY