Turnový háj 8

Turnový háj 8 - Eva Turnová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Eva Turnová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Turnový háj 8.pdf


Chcete si knihu přečíst?Turnový háj 8 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Turnová. Číst Turnový háj 8 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Osmá kniha sloupků bývalé baskytaristky kapely the Plastic People of the Universe. Sloupky Evy Turnové byly v uplynulých osmi letech pravidelně publikovány v časopisech Instinkt, Reflex a Reportér. Nyní vznikají další v podobě glos, a jsou vysílány na frekvenci Český rozhlas Plus. Jde o hutné minipovídky, hořkohumorné glosy k současnosti, které hravě zachycují absurditu různých situací a zážitků. Příběhy jsou často o tom, že hranice mezi tím, kdy člověk nachází smysl svého každodenního pobytu a kdy propadá zoufalství, je hodně křehká.


... vyšel TURNOVÝ HÁJ 8, další díl knihy sloupků, které vycházely loni v časopise Reportér a na stanici Čro Plus ... Turnový háj 8 - Eva Turnová - za 5,62 € | Vydavatel.sk ... . Chcete-li si tento, nebo kterýkoli jiný díl, objednat, klikněte SEM nebo na záložku vpravo nahoře „kupte si knihu". Doufám, že vás čtení z hájů bude bavit. Eva TURNOVÝ HÁJ 8 je osmá kniha sloupků, které byly v loňském roce vysílány na stanici ČRo Plus a publikovány v časopise Reportér. Ráda bych prostřednictvím Hithitu získala prostředky na výrobu knihy. Turnový háj 8. Přidat recenzi Autoři; K ... Kniha: Turnový háj 8 - Eva Turnová | Knihy.ABZ.cz ... . Ráda bych prostřednictvím Hithitu získala prostředky na výrobu knihy. Turnový háj 8. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale h...SOUVISEJÍCÍ KNIHY