Zrzka zvědavá: s nadšením slaví narozeniny!

Zrzka zvědavá: s nadšením slaví narozeniny! - Jon Davis, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jon Davis,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zrzka zvědavá: s nadšením slaví narozeniny!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zrzka zvědavá: s nadšením slaví narozeniny! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jon Davis,. Číst Zrzka zvědavá: s nadšením slaví narozeniny! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Zrzka Zvědavá: Oslava narozenin je třetím dílem série australské spisovatelky Kim Kane, zkušené a oceňované autorky knih pro děti a mládež. Příběh je určen dětem, které již mají první zkušenosti se čtením za sebou – zavede je do světa her a nových dobrodružství Zrzky a jejích přátel. Čtenáři se prostřednictvím vyprávění malé Zrzky mohou setkat se situacemi, které jsou blízké jejich vlastním zážitkům, a učit se nenásilnou cestou chápat odlišnosti v jednání Zrzčiných kamarádů. Zábavný a veselý příběh je doplněn hojnými ilustracemi s komiksovými prvky, nápady i návody vztahujícími se k dětské oslavě narozenin, která je ústředním tématem celé knihy.


...vědavá 3 - S nadšením slaví narozeniny! (většinou) - Kane, Kim ... Prvni narozeniny | Sleviste.cz ... . Kniha Zrzka Zvědavá: Oslava narozenin je třetím dílem série australské spisovatelky Kim Kane, zkušené a oceňované autorky knih pro děti a mládež. Příběh je určen dětem, které již mají první zkušenosti 166 Kč Zrzka Zvědavá S nadšením slaví narozeniny!() - Davis JoKniha Zrzka Zvědavá: Oslava narozenin je třetím dílem série australské spisovatelky Kim Kane, zkušené a oceňované autorky knih pro děti a mládež. Příběh je určen dětem, které již mají první zkušenosti se ... Zrzka zvedava 3 s nadsenim slavi narozeniny vetsinou levně ... ... . Příběh je určen dětem, které již mají první zkušenosti se čtením za sebou - zavede je do světa her a nových dobrodružství Zrzky a jejích přátel. Srovnání cen Zrzka Zvědavá S nadšením slaví narozeniny! (většinou) - Davis Jon. Nejlev...SOUVISEJÍCÍ KNIHY