Foukneš do pěny

Foukneš do pěny - Radka Třeštíková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Radka Třeštíková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Foukneš do pěny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Foukneš do pěny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radka Třeštíková. Číst Foukneš do pěny Online je nyní tak snadné!

POPIS


První půlka chaotická, vodopád neuspořádaných myšlenek, což by samo o sobě nevadilo, kdyby člověku sedla hlavní postava, okolo které se točí celá kniha. Ale nešlo mi s ní sympatizovat ani za nic. To přišlo kapku až v druhé části, kde člověku dodatečně začne minulost a osobnost této osoby dávat hlavu a patu. Takže, určitě je to lepší, než Veselí, ale ta plochost příběhu a chlad na každé straně jejich knih je tu pro mě pořád. Vyskytly se zde sem tam absurdní situace, kterým se člověk zasměje a pár odstavců bylo i na zapsaní pro svou hloubku, ale jako celek to na mě nezafungovalo, takové nafouklé nic....jako když foukneš do pěny.


...ukneš do pěny je velmi reálná a jeví se, že o to se Třeštíková povětšinou snaží ... Foukneš do pěny ... . Vykreslit prostý a všední život, který je dokonalou literární látkou, právě svou podprahovou a zamlčovanou fantaskností. Kniha začíná velice slibně a slohově silně překvapí svou poetičností, někdy ve své druhé ... Kniha Foukneš do pěny Přidat komentář. Limonadovyjoe. 5 včera. Když si kupuji knihu od Třeštíkové, očekávám od ní pohodové nenáročné čtení ... Foukneš do pěny - Radka Třeštíková | Prodej knih ... . Když si kupuji knihu od Třeštíkové, očekávám od ní pohodové nenáročné čtení a toho by se měla držet. ... Všechny informace o produktu Kniha Foukneš do pěny - Radka Třeštíková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Foukneš do pěny - Radka Třeštíková. Foukneš do p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY