Hradu a obci: Sto let Archivu Pražského hradu 1920-2020

Hradu a obci: Sto let Archivu Pražského hradu 1920-2020 - Martin Halata | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Halata
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hradu a obci: Sto let Archivu Pražského hradu 1920-2020.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hradu a obci: Sto let Archivu Pražského hradu 1920-2020 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Halata. Číst Hradu a obci: Sto let Archivu Pražského hradu 1920-2020 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace vychází u příležitosti stoletého trvání Archivu Pražského hradu (založeného roku 1920). Do knihy přispělo svými texty patnáct autorů a autorek – jednak pracovníků a spolupracovníků archivu, jednak badatelů, kteří jsou důvěrně obeznámeni s jeho pramenným bohatstvím. Po bloku studií mapujících dějiny APH zhruba do konce tisíciletí následuje soubor textů představujících některé významné části jeho fondů a sbírek. Dále navazuje stať mapující vývoj archivu v letech 2000-2020. Kniha je bohatě ilustrována. Vyjde na začátku května 2020.


...e vychází u příležitosti stoletého trvání Archivu Pražského hradu (založeného roku 1920) ... Pražský Hrad - hradní areál - Praha - České dědictví UNESCO ... . Do knihy přispělo svými texty patnáct autorů a autorek - jednak pracovníků a spolupracovníků archivu, jednak badatelů, kteří jsou důvěrně obeznámeni s jeho pramenným bohatstvím. Sto let Archivu Pražského hradu. 1920-2020 Publikace vychází u příležitosti stoletého trvání Archivu Pražského hradu (založeného roku 1920). Do knihy přispělo svými texty patnáct autorů a autorek - jednak pracovníků a spolupracovní ... Hradu a obci | Sleviste.cz ... . Do knihy přispělo svými texty patnáct autorů a autorek - jednak pracovníků a spolupracovníků archivu, jednak badatelů, kteří jsou důvěrně obeznámeni s jeho pramenným ... Hradu a obci . Publikace vychází u příležitosti stoletého trvání Archivu Pražského hradu (založeného roku 1920). Do knihy přispělo svý...SOUVISEJÍCÍ KNIHY