Kaštan

Kaštan - Jana Maternová (Burčíková) | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Maternová (Burčíková)
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Kaštan.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kaštan ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Maternová (Burčíková). Číst Kaštan Online je nyní tak snadné!

POPIS


Fantastický román východočeské autorky. " Mám slabost pro babičky. Babičky jsou fenoménem české literatury. Jistě není náhodou, že i tento příběh stojí a padá s babičkou, která – ač vykořeněna z bývalého pozemského života – je zdrojem inspirace své vnučce, a nakonec se stane i jakýmsi zachráncem. Žije se svou sedmiletou vnučkou na Bobuli, nevábné umělé planetě, na niž se lidstvo, respektive jeho zbytek, musel odstěhovat po atomové válce na planetě Zemi.Kniha je jakousi scifi po česku. A právě ona českost dodává dílu nejen jistou originalitu, ale zejména lidskost," píše se v doslovu knihy.


... nebo také kaštan. Sbírá se od září do října po uvolnění semene z ostnaté tobolky ... Re: Jak zasadit kaštan? | Názor z diskuze | Rodina.cz | č ... ... . Kůra loupaná na jaře je bohatá na aesculin. Vůně semene je nepatrná a chuť hořká a štiplavá. Extrakt získaný ze semen jírovce je nažloutle šedý. V některých recepturách je užívanou částí rovněž květ a mladé listy. Semeno, nebo také kaštan. Sbírá se od září do října po uvolnění semene z ostnaté tobolky. Kůra loupaná na jaře je bohatá na aesculin. Vůně semene je nepatrná a chuť hořká ... jedlé kaštany , jedlý kaštan ... . Kůra loupaná na jaře je bohatá na aesculin. Vůně semene je nepatrná a chuť hořká a štiplavá. Extrakt získaný ze semen jírovce je nažloutle šedý. V některých recepturách je užívanou částí rovněž květ a mladé listy. Kaštan v létě. 2.7.2019; Děkujeme všem za návštěvu i v červnových vedrech; v červenci a srpnu má ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY