Sůl pradávných slz: Sága ztracených Vikingů

Sůl pradávných slz: Sága ztracených Vikingů - Brynjulf Haugan, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Brynjulf Haugan,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sůl pradávných slz: Sága ztracených Vikingů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sůl pradávných slz: Sága ztracených Vikingů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Brynjulf Haugan,. Číst Sůl pradávných slz: Sága ztracených Vikingů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Originální dobrodružný příběh plný napětí a romantikyVe středověku postihla grónské Vikingy dodnes úplně neobjasněná katastrofa. Celá jejich několikatisícová populace náhle zmizela a zanechala po sobě akorát opuštěná obydlí a pole. Jde o jednu z velkých záhad lidské historie, kterou se nikdy nepodařilo spolehlivě vysvětlit...Oslo, současnost: Dva cizí lidé, osamělí, nezapadající do současného světa, pronásledovaní zvláštně živými nočními můrami. Julia je žena se strachem ze závazků. Magnus je muž, který se nedokáže rozhodnout. Jejich osudy se nenadále protnou, když je prastarý vikingský symbol uroboros, had požírající vlastní ocas, dovede ke dveřím tajemného léčitele Leonarda Kolla.Koll jim prostřednictvím neobvyklé kombinace akupunktury a hypnózy – staré tibetské techniky Větru v krvi – pomůže odhalit jejich minulý život ve středověkém Grónsku a nalézt východisko pro současnost. Cesta do drsné a kruté doby Vikingů jim ukáže jejich pravé já a pomůže objevit původ temných obav a pocitů. Očistný zážitek však není spjatý jen s událostmi v jejich současném životě, ale také poodhalí roušku dávného tajemství grónských Vikingů a vyjeví osudové spojení mezi dvěma zoufalými dušemi.


...tracených Vikingů 1. Žánr: ... Pád. Autoři knihy ... Sůl pradávných slz | O2 Knihovna ... . Brian M. Talgo americká. Brynjulf Haugan. Kniha Sůl pradávných slz je v. Chystám se číst: 7x: Chci si koupit: 9x: Nápověda - Podmínky užit ... Kniha Sůl pradávných slz: Sága ztracených Vikingů na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Sůl pradávných slz: Sága ztracených... Sůl pradávných slz: Sága ztracených Viking ... Sůl pradávných slz Sága ztracených Vikingů. ... E-kniha "Sůl pradávných slz" ... ... Sůl pradávných slz Sága ztracených Vikingů. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( ... Sůl pradávných slz. Sága ztracených Vikingů ... Cesta do drsné a kruté doby Vikingů...SOUVISEJÍCÍ KNIHY