Vlaštovka v bublině

Vlaštovka v bublině - Markéta Lukášková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Markéta Lukášková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vlaštovka v bublině.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vlaštovka v bublině ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Markéta Lukášková. Číst Vlaštovka v bublině Online je nyní tak snadné!

POPIS


Píše se rok 2045, Barbora leží v nemocnici s diagnózou, která ji připravuje o poslední vzpomínky na minulost, lásku i rodinu. Důkazem, že skutečně žila, jsou hlavně její děti – nejistý Michal a suverénní Magda, která už stihla rozprodat matčin majetek. Díky novému léku se ale Bára pomalu vrací. Přes dvacet let vzdálené zážitky získávají jasnější kontury a současná Bára stojí před odhalením tajemství rozpadu své životní lásky.


...acet let vzdálené zážitky získávají jasnější kontury a současná Bára stojí před odhalením tajemství rozpadu své životní lásky ... Občas odložím tetovací strojek a... - EVIL HAND Tattoo ... ... . Vlaštovka v bublině volně uzavírá trilogii knih Markéty Lukáškové - navazuje svým příběhem na osudy postav Lososa v kaluži a Pandy v nesnázích. Ani měsíc lásky není bez knižních novinek. Příběh z nedaleké budoucnostia zároveň tak současný najdete v knize Vlaštovka v bublině. Napětí přinese Osmý smrtelný hřích a Dokonalé ticho. Děti zábavně dozví něco nového v bohatě ilustrované knížce Proč se řík ... Kompletní nabídka ostatní | Vlaštovka v bublině ... ... . Napětí přinese Osmý smrtelný hřích a Dokonalé ticho. Děti zábavně dozví něco nového v bohatě ilustrované knížce Proč se říká… ? Bojovat s větrnými mlýny… a další oblíbená úsloví. Vlaštovka v bublině volně uzavírá trilogii k...SOUVISEJÍCÍ KNIHY