Co po ní zbylo

Co po ní zbylo - Eric Rickstad | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Eric Rickstad
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Co po ní zbylo.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co po ní zbylo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eric Rickstad. Číst Co po ní zbylo Online je nyní tak snadné!

POPIS


Profesoru poezie na odlehlé Vermontské univerzitě Jonahu Baumovi se celý život převrátí vzhůru nohama, když jeho žena Rebecca a malá dcerka Sally zmizí z domova. Nic neukazuje na únos — žádné stopy vraždy, žádný důkaz, že Rebecca Jonaha opustila. Jen Sallyiny mrazivé kresby, Jonahovy malé lži a šerifovy obavy, že nic není takové, jak to vypadá.I Sallyina nejlepší kamarádka Lucinda ví, že Sally by jen tak nezmizela, když spolu sdílejí tolik tajemství — zvlášť to, co viděly v lese. A Lucinda přísahala, že tohle tajemství si nechá pro sebe.V den pětadvacátého výročí zmizení své ženy a dcery najde Jonah v lese malou dívenku. Nemohla by to být Sally? Je holčička vůbec skutečná, nebo je jen výplodem Jonahova zoufalství a smutku? Anebo se v temných lesích odehrává něco zlověstnějšího?


...ení Co po ní zbylo 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte ... Kniha Co po ní zbylo - Erik Rickstad | Dobré Knihy.cz ... . Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Profesoru poezie na odlehlé Vermontské univerzitě Jonahu Baumovi se celý život převrátí vzhůru nohama, když jeho žena Rebecca a malá dcerka Sally zmizí z domova. Nic neukazuje na únos — žádné stopy vraždy ... Kniha Co po ní zbylo. Nelze komentovat (až kniha vyjde). Zatím můžete využít Diskuzi. Doporučujeme. Nemáš co ztratit. ... Co po ní zbylo - Eric Rickstad | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Zatím můžete využít Diskuzi. Doporučujeme. Nemáš co ztratit. Seznam mrtvých. Na loučení nebyl čas. Mělké hroby. Autor a jeho další knihy. Eric Rickstad Co po ní zbylo - Erik Rickstad. Neřeknu ani slovo. Na mou duši… Profe...SOUVISEJÍCÍ KNIHY