Šepot papíru a inkoustu

Šepot papíru a inkoustu - Lindsay Harrelová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lindsay Harrelová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Šepot papíru a inkoustu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Šepot papíru a inkoustu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lindsay Harrelová. Číst Šepot papíru a inkoustu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tři ženy, jež napříč časem spojuje vášeň pro příběhy, bojují se společenskými konvencemi, sní své sny o šťastné budoucnosti a doufají, že jejich životy naplní láska. Sophie Barrettová je terapeutka, která se potřebuje vzpamatovat z tragické smrti snoubence, a proto odjíždí do anglického Cornwallu, kde se setkává s Ginny Roseovou, snažící se udržet nad vodou malé knihkupectví. Podaří se jim společnými silami překonat nepřízeň osudu a rozluštit záhadu tajemného zápisníku, v němž svůj život a své touhy před sto padesáti lety popsala záhadná Emily? A podaří se jim najít lásku?


...ení Šepot papíru a inkoustu 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte ... Šepot papíru a inkoustu levně, cena 279 Kč | Srovnání cen ... ... . Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Tři ženy, jež napříč časem spojuje vášeň pro příběhy, bojují se společenskými konvencemi, sní své sny o šťastné budoucnosti a doufají, že jejich životy naplní láska. Sophie Barrettová je ... Šepot papíru a inkoustu . Tři ženy, jež napříč časem spojuje vášeň pro příběhy, bojují se společenskými konvencemi, sní své sny o šťastné budoucnosti a doufají, že jejich životy naplní láska. Sophie Barrettová je terapeutka, která se ... Kniha Šepot papíru a inkoustu | Moja-Kniha.sk ... . Sophie Barrettová je terapeutka, která se...SOUVISEJÍCÍ KNIHY