Hostina pro vrány: Píseň ledu a ohně 4.

Hostina pro vrány: Píseň ledu a ohně 4. - George R.R. Martin | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
George R.R. Martin
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hostina pro vrány: Píseň ledu a ohně 4..pdf


Chcete si knihu přečíst?Hostina pro vrány: Píseň ledu a ohně 4. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor George R.R. Martin. Číst Hostina pro vrány: Píseň ledu a ohně 4. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Západozemí ochromila válka. Ze silného a sebevědomého království zůstaly jen trosky a z mocných rodů jsou nyní pouhé frakce, které bojují o přežití. Železný trůn sice stále láká další a další kandidáty, ale síla na jeho získání jim schází. Podobná situace musí nutně vylákat z děr mrchožrouty, kteří se budou snažit hodovat na zbytcích a urvat také něco pro sebe. Rodí se nové svazky, aliance, objevují se noví hrdinové i padouši. Víc než o trůn jde ale v novém uspořádání o přežití, což není snadný úkol ani pro šlechtice, natož pro obyčejný lid. Epické vyprávění s desítkami jednajících postav se díky seriálu HBO stalo nejúspěšnější fantasy ságou od dob Pána prstenů. Na celém světě má miliony nadšených fanoušků, kteří netrpělivě čekají na každé pokračování. Píseň ledu a ohně vychází v novém překladu a úpravě.


...r review of Hostina pro vrány (Píseň ledu a ohně, #4) Write a review ... Hostina pro vrány: Píseň ledu a ohně 4. - KOSMAS.cz ... . Sep 13, 2011 mark monday rated it really liked it · review of another edition. Shelves: fantasy-modern. Behold: the Ugly Stepchild of A Song of Ice and Fire! Behold: the Readers of A Feast for Crows: Angry, Sullen, Vengeful! ... Hostina pro vrány: Píseň ledu a ohně 4. 598,-497,-Skladem > 5 ks. Koupit. 5,0 Hodnotilo 31 uživatelů 5 30x. 4 1x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 50+ zákazníků již zakoupilo. 100 % zákazn ... Píseň ledu a ohně / Pieseň ľadu a ohňa: Hostina pro vrány ... ... . 4 1x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 50+ zákazníků již zakoupilo. 100 % zákazníků doporučuje. Všechny informace o produktu Kniha Hostina pro vrány - Píseň ledu a ohně 4 - George R.R. Martin, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Hostina pro vrány - Píseň ledu a ohně 4 - George R.R. Martin. Píseň ledu a ohn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY